Тренінг для педагогів та методистів позашкільної освіти

Методисти 15.09.2020 Новини Переглядів 29

IMG-a6928a4738403f80d95c9826c2dfe9ea-VДистанційне навчання та застосування технологій дистанційного навчання в умовах карантину – нова організація освітнього процесу, яка актуалізувала безліч питань не тільки у педагогів закладів загальної середньої освіти, а й у педагогів та методистів закладів позашкільної освіти. Саме для них 10 вересня відбувся практичний тренінг з актуальної теми «Організація дистанційного та змішаного форматів навчання у закладах позашкільної освіти».

Тренери-методисти Ольга Тесля та Олена Довгопола ознайомили учасників заходу з особливостями роботи у сервісі для проведення безкоштовних відеоконференцій Zoom і створювали віртуальну інтерактивну дошку на платформі Padlet. Педагоги і методисти набували навичок організації онлайн-конференцій і вебінарів, випробовуючи свої здібності і в ролі організатора конференції, і у ролі учасників заходу.

Педагоги та методисти отримали необхідні початкові знання для організації дистанційного навчання, але коло проблемних питань не вичерпано. Як організувати групову роботу із застосуванням технологій дистанційного навчання, які моделі змішаного навчання можна використовувати та як налагодити ефективну взаємодію всіх учасників освітнього процесу – це все питання майбутніх зустрічей та тренінгів з працівниками позашкільної освіти міста.Залишити коментар