Тиждень психології у закладах загальної середньої освіти

Методисти 11.03.2019 Новини Переглядів 421

З 25 лютого  по 3 березня 2019 року в закладах освіти  міста пройшов Тиждень психології під девізом «Цінуємо життя. Воно прекрасне!». У програмі тижня відбулося багато цікавих заходів, творчих конкурсів, що сприяли розвитку професійної компетентності працівників психологічної служби та покращенню психологічного мікроклімату в дитячих та педагогічних колективах.

Кожен день мав свою тематику та девіз. Цікавинкою для учнів, вчителів та батьків у кожному закладі освіти стало сумісне створення плакатів та постерів, проходження психологічних тестів, можливість висловити власні думки та побажання під час проведення психологічної акції «Паркан». На перервах відбувалися танцювальні марафони, у яких із задоволенням брали участь і діти, і дорослі.

У КЗ «ЛСШ №27» весело і незабутньо пройшла акція «Лікарі – сміхотерапевти», під час якої старшокласники спробували себе у ролі шкільних психологів, допомагали учням переборювати  власні недуги й щоденні труднощі, провели для учнів початкової школи заняття «Цікаве спілкування». Об’яви з веселим змістом для позитивного настрою розклеювались протягом тижня у ЗЗСО№25. Учні школи взяли участь у диспуті  «Все в твоїх руках» та занятті «Найбільше щастя – це здоров’я». А в КЗ «ЛЗШ №12» було створено «Індикатор  настрою», на якому за допомогою  смайликів учні відзначали свої емоції.  Усі класи взяли участь  у створенні галереї «Творче фото, або селфі класу», де можна було відчути позитивну атмосферу класних колективів. Виставка-презентація стінних газет «Мій світ зі знаком +» та «Однокласники», де кожен клас мав  можливість продемонструвати особливість і неповторність свого колективу, працювала в ЗЗСО№9. Профілактиці стресів та професійного вигорання сприяло проведення тренінгів для вчителів та учнів у ЗЗСО№14.

Отже, тиждень психології у закладах міста пройшов креативно та насичено. Незмінними супутниками творчого процесу впродовж усього тижня були гарний настрій, активні обговорення, спільні справи та привітні усмішки.Залишити коментар