Теоретико-практичний семінар для психологів і логопедів ДНЗ

Психолог 27.04.2015 Віртуальний кабінет психолога, Новини Переглядів 1290

22 квітня 2015 року в методичному центрі відбувся семінар практикум для практичних психологів та вчителів – логопедів ДНЗ по проблемам «Особливості роботи з дітьми , що мають розлади аутичного спектру» та «Психолого – логопедичний супровід процесу входження в соціум дитини з важкими порушеннями мови». Захід мав на меті актуалізацію знань практичних психологів та вчителів  – логопедів  про аутизм та особливості психолого – педагогічного супроводу дітей з розладами аутичного спектру та відносно проблеми соціалізації дітей з важкими вадами мови та вдосконалення взаємодії спеціалістів у роботі з цього напрямку.

Свої професійні знахідки відносно поняття аутизму, особливостей дітей, що мають розлади аутичного спектру, прийомів діагностики, корекції, та допомоги батькам аутистів, демонстрували психологи  Кравченко О.В. (ДНЗ №8 «Світлячок»), Зеліхова В.І. (ДНЗ №6 «Чайка»), Дахно Ю.Ю (ДНЗ №14 «Теремок»), Баранова Ю.О. (ДНЗ №4 «Росинка»).
Щодо супроводу та соціалізації дітей – логопатів, своїм досвідом поділилися спеціалісти ДНЗ №8 «Світлячок»: вчитель-логопед Тищенко С.В та психолог Кравченко О.В.

Учасники семінару мали нагоду поповнити свої методичні скарбнички, поділитися власним досвідом роботи з даних питань. Незважаючи на прохолодну весняну погоду, у колі учасників переважала тепла, доброзичлива атмосфера та злагодженість у роботі.Залишити коментар