Teachers active group

Методисти 31.10.2019 Новини Переглядів 380

Відповідно до плану роботи КУ «Лисичанський методичний центр» на 2019 рік  на базі КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №8» 29 жовтня 2019 року відбувся науково-практичний семінар для вчителів англійської мови.

До участі в роботі заходу долучилися  вчителі  англійської мови ЗЗСО міста (TEACHERS ACTIVE GROUP). В рамках семінару  вчитель англійської мови КЗ «ЛСШ І – ІІІ ступенів №8»  Ракута Ольга презентувала  LEARNING HUB та його складову – бібліотеку. Вчитель ознайомила колег з навчальною літературою, роботою ресурсного центру, провела гру-знайомство (човники), показала роботу з тестами різного рівня.

Наступним етапом роботи був тренінг «TIME TO CHARE», який провела  вчитель англійської мови КЗ «ЛСШ І – ІІІ ступенів №8» Бєлодєдова Олена, на якому вчителі міста продовжили знайомство з новими формами та методами  роботи, які пропонує LEARNING  HUB. Важливим складником тренінгу було вивчення мови через тести, гру, що сприяло поповненню власної скарбнички новими ідеями, тестами, іграми, піснями.

Попереду учасників TAG очікують ще одинадцять практичних, змістовних та пізнавальних тренінгів.Залишити коментар