Світлана Бєлуха у Національному рейтингу “Еліта України”

Методисти 05.01.2021 Заходи Переглядів 126

beluhaРейтинг «Еліта України» є масштабним некомерційним експертним дослідженням, яке відбувається у всіх областях України та складається з двох етапів. У рейтинг включені впливові люди з різних сфер життя: бізнесу, політики, влади, громадської діяльності, релігії, культури, спорту, науки та освіти, охорони здоров’я та медіа.
До проєкту долучені 200 міжнародних, національних і регіональних експертів, фахівців у галузі політології, соціології, економіки, юриспруденції та медіа, які на І етапі збирали інформацію та формували в кожному регіоні попередні списки впливових людей, чия діяльність максимально ефективна і корисна для суспільства.
Головна відмінність Національного рейтингу полягає в особливих умовах відбору учасників.

До рейтингу впливових людей потрапили лише кращі з кращих – ті представники еліти України, що відповідали дуже високим критеріям, а саме:
Безымянный1. Суспільне визнання і довіра;
2. Посадовий статус, особисті досягнення;
3. Компетентність і професіоналізм;
4. Освіченість, інтелект;
5. Фінансова незалежність;
6. Благодійність;
7. Патріотизм;
8. Високі моральні якості;
9. Соціальна відповідальність;
10. Вміння домагатися поставлених цілей;
21 вересня завершився І етап дослідження – регіональне голосуванння.  За результатами експертного оцінювання та онлайн-голосування було обрано 100 найдостойніших людей в кожній області України. Світлана Бєлуха, директор Лисичанської багатопрофільної гімназії,  Заслужений вчитель Української РСР, народний вчитель СРСР, в експертному рейтингу Луганського регіону посіла 10 місце, а в загальному рейтингу онлайн-голосування  – 5 місце.
ІІ етап дослідження тривав з 21 вересня по 5 жовтня. До загального всеукраїнського списку рейтингу “Еліта України” увійшло 300 осіб, з яких 240 персон — це лідери 24 регіональних рейтингів, а 60 — високопоставлені персони та державні діячі, які не брали участі в регіональних голосуваннях.  Підбиваючи остаточні підсумки голосування, експерти та онлайн-користувачі 5 жовтня 2020 року обрали лауреатів першого Національного рейтингу впливовості «Еліта України»,  у  якому Світлана Бєлуха посіла 43 місце.

Фіналом унікального проєкту стане Національний форум стратегічного розвитку, який відбудеться в Києві в березні 2021 року. Його учасниками стануть лауреати регіональних і загальнонаціонального рейтингів, лідери міжнародного співтовариства, бізнесмени та  державні посадовці України, які  визначать нові вектори розвитку українського суспільства.Залишити коментар