Сучасний урок іноземної мови

Методисти 18.12.2017 Новини Переглядів 352

12  грудня  2017 року на базі КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 5» відбувся науково – практичний семінар для вчителів англійської мови міста Лисичанська «Сучасний урок. Методи. Проблеми. Інновації». Учасники семінару  розширили знання з даної теми, впевнились у необхідності науково-обгрунтованого  впровадження сучасних технологій у практику роботи вчителів .

Семінар стимулював учасників  до пошуку та  творчості,  були створені  умови для обміну досвідом, педагогічними знахідками та професійним  інноваціями.

Семінар розпочався  виступом Тельпарі Римми Василівни, вчителя німецької та англійської мови ЗОШ№5,  за темою: «Англійська мова в рамках Нової Української Школи: простір нових освітніх можливостей». Потім учителі міста мали можливість відвідати урок  у 1 класі на тему: «Різдвяна подорож» , який провела  вчитель англійської мови цієї ж школи Панічевська Людмила Миколаївна.

Після перегляду  уроку вчителі відвідали  майстер-клас з теми: «Сучасні засоби оцінювання освітніх результатів на прикладі інтерактивного ресурсу  PLICKERS» разом з методистом методичного центру Деркунською Інною Сергіївною.Залишити коментар