Створення безпечного та інклюзивного середовища у дошкільних навчальних закладах у східних областях України

Методисти 20.03.2017 Новини Переглядів 593

В ДНЗ міста Лисичанськ  завершились модульні тренінги для батьків, проведені в рамках реалізації проекту «Створення безпечного та інклюзивного середовища в дошкільних навчальних закладах у східних областях України». Організатори проекту мали на меті підвищити рівень обізнаності в питаннях раннього розвитку дітей та поліпшення діалогу між батьками та вихователями. Володіння цими знаннями дозволить забезпечити умови для створення спільноти дітей, де кожного поважають і цінують, де панує атмосфера взаємної допомоги. Проект відбувся завдяки підтримці дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в партнерстві з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та за погодженням МОН України. Луганський ОІППО здійснював координаційну підтримку та адміністративний супровід проекту в Луганській області.  Серію  тренінгів для батьків проведено  в дитячому садку  «Червона  шапочка», завідувач Утешева О.М.

Під час зустрічей тренер-консультант  ознайомила батьків  дошкільних закладів «Ромашка», «Червона шапочка», «Шпачок»,  «Дюймовочка» та   «Бірюза»   з новими методиками роботи, а саме: «Ранкові зустрічі» та «Лялька як персона».

Всі учасники семінару отримали методичні й роздаткові матеріали для роботи з дітьми.

Завдяки інноваційній подачі матеріалу та креативному відпрацюванню навичок батьки  спалахнули ідеєю швидкого впровадження отриманих знань  у своїй батьківській практиці.

Учасниця  тренингу, кореспондент міської газети «Новый путь» Евеліна Богданова,  спілкувалась з практичним  психологом, тренером проекту «Створення безпечного та інклюзивного середовища в дошкільних навчальних закладах у східних областях України»  Олександрою  Бурлаченко та поділилась  своїми враженнями від тренінгу (стаття додається).Залишити коментар