“ Спритні, вправні дошкільнята – справжні юні козачата”

Методисти 13.10.2017 Новини Переглядів 357

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва.  У переддень цих важливих для нашої країни свят 12.10.2017р.  у ДНЗ № 8 «Світлячок» відбулося спортивне  свято “ Спритні, вправні дошкільнята – справжні юні козачата”.

На свято до дітей завітали  Косенко Д.В., заступник військового комісара м. Лисичанськ, майор Збройних Сил України,  та  старший солдат Ярова Г.В. Гості побажали дошкільнятам гідно змагатися та перемагати, а колективу ДНЗ  подякували за виховання маленьких  патріотів.

Розпочалося свято з привітання козачих куренів: «Вернидуб», «Котигорошко», «Крутивус». Діти взяли участь у естафетах «Хто швидше в річці скупається?», «Напуваємо коня», «Передай торбу з сіллю», «Човник», разом з  козаком Василем пограли в гру «Повторюй за козаком», продемонструвавши спритність та відважність, товариськість та згуртованість, витривалість та бойовий дух. Чудові вірші, віночок українських прислів’їв та приказок стали гарною окрасою свята.

Дошкільнята довели, що  гідні бути нащадками славного козацького роду.  Від військовослужбовців  юні козачата отримали солодкі подарунки.

Свято завершилося, але позитивний настрій від нього  залишиться  в душах  вихованців.Залишити коментар