Школярі Лисичанська відзначили День соборності України

Методисти 25.01.2016 Виховуємо патріотизм, Заходи, Новини Переглядів 908

День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й скачанные файлыЗахідноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

21 січня 1990р. Громадяни України організували «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

Загальноосвітні навчальні заклади Лисичанська  теж приєдналися до Всеукраїнської акції «Живий ланцюг».

А 22 січня 2016 учні загальноосвітніх шкіл № 12, 13, 27, 30 з нагоди Дня Соборності України зібралися разом, символізуючи єдність і соборність нашої країни, сходу і заходу. Всі учасники флешмоб-акції вишикувалися у формі прапора, створивши його «живий» образ, коли підняли над головою жовті та блакитні аркуші паперу. Організаторами проекту стали заступники директорів загальноосвітніх закладів з виховної роботи південної частини міста. Метою акції було виховання патріотизму у дітей Луганщини, соціальної громадянської активності, підняття національного духу братства.

В акції взяли участь 1215 дітей, незважаючи на те, що проводилася вона в канікулярний час. До акції було залучено Національний проект Книги рекордів України, офіційний представник якої у складі експертної комісії зафіксував новий рекорд, про що було зроблено обліковий запис. Колектив учнів-учасників акції був нагороджений Дипломом Книги рекордів України.

Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу.

В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові!Залишити коментар