Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини

Методисти 27.09.2018 Новини Переглядів 829

26 вересня 2018 року на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №4 відбувся  семінар для шкільних бібліотекарів «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», присвячений 100-річчю від дня народження видатного педагога і гуманіста В.О. Сухомлинського. Ця зустріч стала для бібліотекарів  стартом  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

Зі вступним словом на семінарі  виступили методист КУ «Лисичанський методичний центр» Галина Мороз та керівник міського методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Євгенія Рибіна.

Про життєвий і творчий шлях Василя Олександровича, а також про «слід вічний», що лишив він по собі,  розповіла присутнім бібліотекар ЗЗСО№29 Вікторія Буренко. Про погляди Сухомлинського на книгу у виховному процесі школи, а також про людські якості «народного учителя» додала  й сама господиня заходу – бібліотекар ЗЗСО№4 Надія Гольдіна.

У процесі спілкування учасники семінару обговорили питання  значення спадщини педагога і мислителя для сучасного освітнього процесу, наголосили на  важливості читання, визначили можливі  шляхи розвитку в дітей допитливості, жаги до знань, любові до книги.

На підтвердження суджень Сухомлинського як поціновувача й шанувальника книги бібліотекар Надія Гольдіна та вчитель зарубіжної літератури ЗЗСО№4 Олена Пустоварова разом зі своїми учнями запросили гостей до літературної вітальні «Я ніколи в житті не належав собі».

Свято пам’яті світоча вітчизняної та національної педагогіки збентежило не лише гостей, а й спонукало діточок, що читали проникливі рядки про Сухомлинського й інсценували його твори, віддати символічні паперові часточки своїх сердець Людині й Добротворцю навзаєм.

Така душевна зустріч стала своєрідним дарунком для наших «хранителів книги» до їх професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.Залишити коментар