Семінар вчителів основ здоров’я

Методисти 25.10.2019 Новини Переглядів 510

24 жовтня 2019 року відбулося методичне об’єднання вчителів з предмету «Основи здоров’я» у формі семінару, учасниками якого стали педагогічні працівники  закладів загальної середньої освіти та методист КУ «Лисичанський методичний центр» Ольга Тесля.

Теоретична частина семінару була присвячена аналізу нормативної бази Міністерства освіти і науки України для роботи вчителів  «Особливості викладання основ здоров’я у 2019 – 2020 навчальному році», а практична частина – це тренінг з питання «Інтерактивні вправи з гіперактивними учнями».

Методичне об’єднання допомогло вчителям детальніше розібратися з методичними рекомендаціями викладання предмету, отримати інформацію про особливості навчання і виховання гіперактивних учнів, поради для покращення комунікації з такими учнями.

На заході виступали: Тесля О.В., методист МЦ,  Гончарова О.В., керівник методичного об’єднання вчителів основ здоров’я, Теряник І.М., вчитель основ здоров’я  ЗЗСО №8, Байрак Н.О., заступник директора з НВР та вчитель основ здоров’я ЗЗСО №7.Залишити коментар