Семінар вчителів історії та правознавства

Методисти 05.04.2018 Новини Переглядів 215

4 квітня 2018 року на базі КЗ«ЛЗОШ І-ІІІ ст.№13» відбувся практичний семінар вчителів історії та правознавства «Розвиток громадянських компетентностей у сучасній освітній практиці вчителів історії та правознавства».
Розмову розпочала методист КУ«Лисичанський методичний центр»  Петрова Н.А., яка висвітила питання громадянської освіти крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес навчальних закладів м. Лисичанська.
Учитель  історії КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст.№13» Ліхдченко М.С. прийняла естафету та провела для колег майстер-клас «Формування громадянської компетентності учнів як одної з ключових компетентностей Концепції «Нової української школи». Корисним було і знайомство освітян з діловою грою «Модель Комісії Україна-НАТО»  як методом формування свідомого ставлення та громадянської позиції молоді щодо Євроатлантичної інтеграції України».
Завершила практичний семінар  керівник ММО вчителів історії та правознавства Касатова О.Л  з методичними рекомендаціями  щодо організованого закінчення навчального року, підготовки  і проведення ДПА учнів випускних класів та ЗНО в 2018 році.Залишити коментар