Семінар учителів зарубіжної літератури

Методисти 20.03.2019 Новини Переглядів 367

    19 березня 2019 року  на базі  Лисичанського методичного центру відбувся міський семінар – перспективний ринг учителів зарубіжної літератури з теми «Проектно-дослідницька діяльність учнів на уроках зарубіжної літератури та в позаурочний час».      Теоретичну складову засідання розкрили вчителі зарубіжної літератури НВК «ЗОШ №3 – ЗДО «Барвінок» Тетяна  Лазурь  та Світлана Стиранець, які акцентували увагу на  основних  положеннях організації проектної роботи на уроках, ознайомили з основними принципами та етапами підготовки й застосування цього творчого методу, презентували  досвід проведення веб-квесту на уроці.

Учитель зарубіжної літератури НВК «Гарант» Олеся Дорофєєва  ознайомила присутніх з власним досвідом  організації проектної діяльності з предмету в позаурочний час як для окремого класу, так і для всього шкільного колективу: проведення квестів, театральних вистав. Вчителі  із задоволенням переглянули відеофрагменти останньої шкільної вистави за мотивами казки Оскара Уайльда  «Хлопчик-Зірка».

Програма семінару включала майстер–клас зі створення лепбуків, який провела Тетяна Рутман, вчитель  ЗЗСО№5, наголосивши, що такий вид проектної діяльності допомагає учням поглибити, закріпити й систематизувати отриману на уроці  інформацію, а перегляд таких саморобних книжечок  в подальшому дозволяє швидко освіжити в пам’яті необхідний матеріал. Учасники семінару активно створювали власні летбуки. Така колективна творча діяльність сприяла емоційному задоволенню від спілкування.Залишити коментар