Семінар учителів інформатики

Методисти 29.11.2016 Новини Переглядів 558

29 листопада 2016 року  на базі  КУ «Лисичанський методичний центр» відбувся міський семінар-практикум учителів інформатики з теми «Національно-патріотичне виховання школярів на уроках інформатики».

Семінар відкрила методист методичного центру Стасюк В.С., яка привітала учасників семінару, ознайомила з планом роботи та зазначила, що питання національно-патріотичного виховання у школі сьогодні є особливо актуальним.

Теоретичний блок семінару провела керівник методичного об’єднання Вислогузова Г.Г., яка акцентувала увагу на  основних нормативно-правових документах та завданнях освіти у цій сфері.

Програма семінару включала і практичний блок, в ході якого вчителі інформатики Герасименко О.В. (КЗЛЗОШ №5), Лемешко Т.О. (КЗЛЗОШ №18), Михайличенко Л.М. (ЗОШ №24) та Мельникова О.О.(ЗОШ №14) розкрили питання практичної спрямованості національно-патріотичного виховання курсу інформатики у 2-11 класах відповідно до вікових особливостей учнів.

Завершився семінар рефлексивним блоком, де були підведені підсумки семінару, присутні мали змогу обмінятися думками та матеріалами.Залишити коментар