Семінар-практикум вчителів, що викладають інформатику в початковій школі

Методисти 01.04.2021 Новини Переглядів 35

2030 березня в режимі ZOOM-конференції відбувся семінар-практикум вчителів з  темою “Організація процесу навчання інформатики в початкових класах”. Учасники семінару ділились власним досвідом як навчати дітей так, щоб вони не втрачали інтересу до навчання, а навпаки, навчалися все своє життя.

Учитель інформатики ЗЗСО№24 Яновська Ніна  поділилась досвідом навчання дітей з допомогою потужного засобу навчання – мультимедійних проєктора та дошки. Доповідачка провела огляд електронних освітніх ресурсів для вчителів, що дозволить оновити навчальний контент методичної скарбнички вчителя.

Презентація Яновської Ніни 

З досвідом використанням цеглинок LEGO на уроках інформатики та можливостями опанування початковими навичками програмування у програмі Scratch познайомила колег Сидоренко Ганна, вчитель ЗЗСО№2. Проблему недосконалості робочих зошитів з друкованою основою вчитель вирішує на користь створення дидактичних карток для учнів та більш тісною співпрацею з батьками дітлахів.

Більш детально з досвідом роботи вчителя можна познайомитись у презентації Сидоренко Ганни.

Практична складова семінару-практикуму допомогла учасникам заходу оволодіти навичками роботи в програмі ThingLink, що є платформою для створення інтерактивних плакатів. Цю частину семінару провела методист Довгопола Олена. Для вдосконалення якості ведення шкільної документації доповідач провела майстер-клас з користування електронною програмою “Автоматизоване календаризування поурочних планів”.

Презентація Довгополої Олени 

Посібник для вчителя “Використання інформаційно-комунікаційних технологій у 1-2 класах закладів загальної середньої освіти” (авт. Олена Антонова)Залишити коментар