Семінар-практикум вчителів початкових класів

Методисти 31.10.2016 Новини Переглядів 1186

27 жовтня 2016р. в ЗОШ І-ІІІ ст..№12 відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів «Формування навичок читання,як складової читацької компетентності молодших школярів» з метою актуалізації  знань педагогів щодо формування навичок читання в початковій школі та ознайомлення з методикою читання по Кушніру О.М.

У  заході брали участь  вчителі міста та методист з початкової освіти КУ «Лисичанський методичний центр» Деркунська І.С..

Теоретичну частину семінару було розпочато доповіддю на тему «Щоб книга увійшла у життя дитини:вітчизняний і зарубіжний досвід»», яку підготувала  вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст..  №4 Дибтан Є.В.

Заступник директора з НВР Дубова Н.О. розповіла про впровадження методики читання по Кушніру О.М. у навчально-виховний процес  закладу та ознайомила присутніх безпосередньо з принципами роботи цієї методики.

Гусєва Р.А. ,вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст..№12 , підготувала та представила практичні рекомендації з підготовки та проведення уроків за методикою О.М.Кушніра.

В ході практичної частини семінару присутні мали можливість  переглянути  фрагменти уроків читання  в 3 класі «Золотий ключик або пригоди Буратино» ( за методикою О.М.Кушніра, вчитель Крупина М.А.).  та 4 класі  «Чарівник Смарагдового міста» (за методикою О.М.Кушніра,вчитель Свербиненко М.В.).

Підводячи підсумки проведення семінару,  учасники високо оцінили творчий нестандартний підхід педагогічного колективу до його проведення та розкриття різноманітних форм, видів роботи з даного  питання.

Завершився семінар на високому емоційному рівні. Усі  отримали   задоволення від  спілкування.Залишити коментар