Семінар-практикум вчителів основ здоров’я

Методисти 13.02.2019 Новини Переглядів 211

1 лютого 2019 року в КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8» пройшов семінар – практикум для вчителів основ здоров’я міста Лисичанська «Формування здоров’язберігаючих компетенцій школярів засобами інтерактивного навчання».

Учасників семінару привітали методист КУ «Лисичанський методичний центр» Тетяна Мельник та заступник директора з НВР Антоніна Гаврилюк, які наголосили на важливості формування здоров’язберігаючих компетенцій у сучасних школярів в рамках викладання курсу «Основи здоров’я».

Семінар  розпочався презентацією досвіду роботи Тетяни Живаги, вчителя основ здоров’я ЗЗСО№4, яка стала  переможцем міського і обласного етапів конкурсу «Вчитель року -2019» у номінації «Основи здоров’я».

Практична частина семінару була присвячена інтеграції кусу «Основи здоров’я» з іншими предметами.  Вчитель основ здоров’я та ОТМ Керімова Ірада запропонувала присутнім елемент тренінгу з використанням відеоматеріалів (пластилінових мультфільмів) та виготовлення лепбуків на  уроках.
Шкільний бібліотекар Юлія Малова презентувала  фрагмент бібліотечного уроку з використанням ІКТ(опитувальник «kahoot»). А вчитель математики Наталія Федорус продемонструвала можливості  об’єднання таких різних навчальних предмети як математика і «Основи здоров’я» однією темою «Розрахування режиму дня за допомогою математичних задач».

Про  досвід участі в проектах «Healty Schools» – заради здорових і радісних школярів», «КОМПОЛА», #СХІДСОРТУЄ та їх використання  у навчальній діяльності розповіла вчитель біології та «Основ здоров’я» Гончарова Оксана).

Атмосфера семінару надихнула вчителів на подальший пошук і використання оптимальних інноваційних  методів навчання на уроках.Залишити коментар