Семінар-практикум вчителів-логопедів

Методисти 08.04.2019 Новини Переглядів 363

   29 березня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти №3 «Дюймовочка» відбувся семінар-практикум  вчителів – логопедів «Сучасні підходи до подолання заікання у дітей дошкільного віку».  З привітальним словом до учасників семінару звернулася методист КУ «Лисичанський методичний центр» Ірина Грушевська, а завідувач  Олена Дьоміна, запросила гостей відвідати «Чайхану»  та запропонувала ознайомитись з «Чайною картою» (програмою семінара-практикума).

Вчитель-логопед Юлія Сердюк розповіла про історичні аспекти пошуку подолання проблеми заікання, поділилась досвідом роботи,  показавши відеофрагменти заняття з елементами стоун-терапії і точкового масажу з дошкільниками, а також провела з гостями східну гімнастику з елементами дихання та вправами для розвитку дрібної моторики.

Вчителі-логопеди приймали участь  в діловій грі «Чайна мозаїка», в якій презентували дидактичні посібники, виготовлені своїми руками, виконували вправи ост-релаксації у східному стилі, запропоновані практичним психологом Оленою Хомич. У семінарі з порадами для батьків та вихователів щодо роботи з дітьми із порушенням мовлення виступила вихователь інклюзивної групи Анжела Мороз.

Завдяки теплій, східній  атмосфері, що створили організатори заходу, кожен з учасників зміг виконати навчальну задачу, поділитися враженнями від семінару і, між іншим, оцінити вкус різних видів чаю.Залишити коментар