Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

Методисти 25.09.2017 Новини Переглядів 992

22 вересня 2017 року  в НВК «Гарант» відбувся  семінар-практикум для вчителів фізичної культури міста «Методичні аспекти формування фізичних і морально-вольових якостей на уроках фізичної культури».

Відкриваючи семінар,  директор НВК «Гарант»  Боровкова С.В. наголосила на необхідності змін у підходах до навчання та виховання школярів у рамках підготовки до впровадження концепції «Нова українська школа», розповіла  присутнім про результати  участі школи в освітньому проекті  «Інтегральне лідерство в освіті».  А учні школи, учасники проекту «Штурмани майбутнього», поділилися враженнями від перебування у гірському оздоровчому таборі «Екстримал»,  в якому навчалися не тільки навичкам скелелазіння, але й виховували в собі такі морально-вольові якості, як взаємодопомога, наполегливість, подолання страхів тощо. Набуті навички допомогли дітям подолати Говерлу.

У ході семінару вчитель фізичного виховання НВК «Гарант» Корінна О.Є.  зупинилася на методичних засадах формування морально-вольових якостей учнів на уроках фізкультури, в позаурочній та гуртковій роботі з предмету та запропонувала тест, за  допомогою якого присутні змогли виміряти власні вольові якості. А Боговий Д.І., вчитель фізкультури цієї ж школи, практично продемонстрував власні методичні прийоми формування фізичних та вольових якостей в учнів підчас проведення заняття гуртка з футболу та запропонував учителям взяти участь в інтерактивній грі за темою семінару.

Вчителі фізичної культури міста отримали задоволення від професійного спілкування, а методист методичного центру Савенко Л.Л.  висловили подяку колегам за добре організовану роботу та цінні методичні знахідки.Залишити коментар