Семінар практичних психологів

Методисти 27.10.2017 Новини Переглядів 1078

Дощового дня 25.10.2017 на базі ЗОШ №14 відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів за темою «Розвиток лідерських якостей та комунікативної компетентності старшокласників як основа формування свідомої громадянської позиції».

Присутні психологи та соціальні педагоги прослухали теоретичний матеріал й прийняли участь у дискусії з питань, яким насправді є справжній лідер, у чому полягає актуальність питання виховання свідомого громадянина й які сучасні вимоги до нього. З теоретичною частиною виступили практичні психологи Фастова Т.М. (ЗОШ №26) та Тетюра М.В. (ЗОШ №24).

На практиці усі присутні відчули на собі як можна трансформувати власні погляди на життя, розширити рамки світосприйняття, відчули, що таке відповідальність за іншого та продуктивна робота у команді в незвичайних умовах. Були проведені такі вправи, як «Шикуймося», «Альфа та омега», «Дзеркало», «Ловець блага», «Сліпий і провідник», “Намалюй слона”.

Загальна атмосфера заняття була дуже теплою та позитивною, учасники з задоволенням приймали участь у вправах, їх обговоренні та, на прощання, подякували організаторам семінару за плідно проведений час.

Організатори семінару-практикуму: Кравченко О.В. (методист психологічної служби міста Лисичанськ), Костянець Г.М.(практичний психолог ЛБЛ),Фастова Т.М. (ЗОШ №26) та Тетюра М.В. (ЗОШ №24).Залишити коментар