Семінар класних керівників

Методисти 08.05.2018 Новини Переглядів 263

На базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся практичний семінар для класних керівників закладів загальної середньої освіти  міста на тему «Покоління Z: шлях до успіху спільної діяльності  класного керівника, учнів та їх батьків», у ході проведення якого педагоги ознайомилися з «теорією поколінь» Нейла Хоува и Вильяма Штрауса, визначили пріоритетні напрямки та  особливості  роботи з такими дітьми, отримали практичні поради щодо  успішної співпраці класних керівників, дітей, батьків з питань виховання підростаючого покоління.

Заступник директора з НВР ЗОШ № 4 Вербівська О.В. презентувала досвід та систему роботи школи з визначеного питання, ознайомила присутніх з формами роботи, які використовуються педагогічним колективом у процесі виховання школярів.

Із задоволенням присутні пройшли COMP-тест, проведений директором школи  Живагою А.В., за результатами якого   змогли наочно побачити різницю в поглядах поколінь   X, Y, Z на сучасний світ і процеси, які відбуваються в ньому.

Класний керівник Живага Т.О. провела майстер-клас на тему «Система роботи класного керівника в сучасній школі», який став фаховим  методичним посібником для практичної роботи класних керівників із сучасними дітьми покоління Z.

Учасники семінару отримали змогу виявити власну  креативність та  неординарність мислення,  створити справжні шедеври дизайну під час    участь  в проекті «Я- дизайнер покоління Z», проведеного соціальним педагогом Бандуровою Н.І.

Завершилася робота  практикумом «Спільна діяльність школи та сім’ї – запорука успіху виховання покоління Z», на якому учні 8-а класу та їх батьки та учасники семінару створили проект портрету класного керівника Нової української школи, дійшовши висновку, що  тільки поєднавши зусилля,  можна досягнути позитивних результатів у вихованні молодого покоління XXI століття.Залишити коментар