Семінар інструкторів з фізичного виховання закладів дошкільної освіти

Методисти 04.12.2019 Новини Переглядів 184

26 листопада 2019 року на базі ЗДО №8 “Світлячок” відбулося засідання методичного об’єднання інструкторів з фізичного виховання міста Лисичанська за темою «Поєднання традицій та інновацій як умова високої якості фізкультурно-оздоровчої роботи».

Під час теоретичної частини  інструктори з фізичного виховання виконали вправи «Педагогічні заплатки» з метою перевірки знань щодо вимог програми,  «Методичний файл» на знання методики організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дитячому садку та пройшли тестування за допомогою платформи kahoot.it з теми «Проводимо ранкову гімнастику правильно».  Учасники заходу відвідали «Довідкове бюро».

Під час практичної частини переглянули заняття «Дива в країні Кругляндії». Інструктор з фізичного виховання Катерина Додух поєднала у занятті традиційні та інноваційні методи та прийоми, зокрема елементи сміхотерапії, вправи з нейроскакалками, хаверболами.

Аналіз заняття за допомогою технології «Смачний пончик» ще раз довів, що традиційні форми фізкультурно-оздоровчої роботи випробувані часом і  обов’язково забезпечують очікуваний результат, а нетрадиційні (інноваційні) більше спрямовані на забезпечення психологічного та емоційного комфорту дошкільників.

Бажаємо всім інструкторам з фізичного виховання зіграти свою фізкультурно-оздоровчу симфонію.Залишити коментар