Семінар для вчителів української філології

Методисти 18.12.2017 Новини Переглядів 419

13 грудня 2017 року в КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №29» відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури на тему: «Особливості проведення уроків-бесід з позакласного читання в умовах сучасного інформаційного простору».   Школа гостинно зустріла 20 вчителів української філології  нашого міста. Привітала гостей та познайомила зі своїм навчальним закладом директор Григор’єва А.І.

У ході професійного спілкування вчителі-філологи намагалися вирішити одну з найактуальніших проблем – як викликати інтерес до читання у сучасних дітей, які методичні прийоми та педагогічні технології  допоможуть зацікавити учнів книгою в умовах панування  Інтернету,  сучасних гаджетів та смартфонів.

Теоретично та практично з інноваційними формами роботи, що сприяють формуванню читацьких інтересів школярів, а саме: фанфік, сторітеллінг, бук-трейлер, крос сенс  тощо – вчителів ознайомили Рутман Т.В., вчитель ЗОШ№5 , та Ляховець Н.В., вчитель НВК «Гарант». А вчитель  гімназії Бердута О.Л продемонструвала можливості використання ІКТ та смарт- технологій на сучасному уроці позакласного читання. Також педагоги відвідали урок позакласного читання в 6 класі ЗОШ№29 (вчитель Батракова Л.В.).

Запропоновані форми роботи зацікавили присутніх педагогів, і вони виявили бажання використовувати їх у своїй практичній діяльності.

 Залишити коментар