«Розвиток індивідуальної освітньої траєкторії обдарованої дитини в контексті НУШ»

Методисти 22.06.2020 Заклади освіти, Новини Переглядів 262

Педагоги закладів загальної середньої освіти міста постійно беруть участь в обласних заходах освітян. Так, в онлайн-заході, засіданні  обласної творчої групи «Розвиток індивідуальної освітньої траєкторії обдарованої дитини в контексті Нової української школи», який проводився  під егідою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО, узяла активну участь та виступила Коняхіна Ганна, вчитель вищої к1. Тема засідання2. Коняхіна Г.О. на засіданніатегорії, учитель – методист Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Лисичанської міської ради Луганської області. Тема її виступу «Використання педагогічних технологій щодо підготовки учнів до участі в інтелектуальних змаганнях».  І це не випадково:  Ганна Олегівна вважає пріоритетною метою своєї роботи  – визнання особистості учня основним суб’єктом освіти, тому що  Українська держава  на сучасному етапі має потребу в людях творчих, діяльних, обдарованих, інтелектуальних, і підготувати таких людей – завдання кожного вчителя. Така постановка мети актуальна, коли йдеться про обдарованих дітей як особливу цінність суспільства. Зокрема, у Національній доктрині розвитку освіти в Україні в ХХІ столітті зазначено, що система загальної середньої освіти повинна забезпечувати підтримку обдарованих дітей, усебічний розвиток у них творчих здібностей, формування навичок самоосвіти й самореалізації особистості.

Ганна Олегівна поділилася з колегами власним досвідом роботи, представила напрацювання своїх колег ЗЗСО міста щодо популяризації серед учителів-словесників різноманітних методик для виявлення обдарованої молоді та використання різних форм роботи з підготовки учнів до участі в інтелектуальних змаганнях, в олімпіадах з української мови та літератури.  презентувала напрацювання методичних, дидактичних матеріалів.

У 2019-2020 навчальному році Коняхіна Ганна Олегівна підготувала трьох переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, з інформаційних технологій,  з української мови та літератури. Серед досягнень вчителя та її учня Осінова Євгена – перемога в обласному конкурсі з інформатики “«Infotech», ініційований Луганською обласною малою академією наук учнівської молоді.

Ганна Олегівна Коняхіна та її учні нагороджені грошовими преміями виконкому Лисичанської міської ради та грамотами відділу освіти.Залишити коментар