Революція гідності – відлік новітньої історії України!

Методисти 22.02.2020 Виховуємо патріотизм, Заходи Переглядів 85

    Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

Цього дня у закладах загальної середньої освіти  міста пройшли акції і виховні заходи: радіолінійки «Пам’яті Небесної сотні…»,  телемарафон «Хто вони Герої Небесної Сотні?», виховні години на теми «Герої Небесної Сотні», «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя»,  «День пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Герої не вмирають», «За Україну, за її волю», «Їх подвиг пам’ятатимемо завжди», «Будемо гідні слави героїв», «Небесна сотня – то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну», «Хто вони герої минулого і сьогодення?», «Герої не вмирають», «Небесна Сотня. Вони боролися за єдність України»,  «З Україною в серці», «Майдан – символ національної гідності», перегляд  тематичних фільмів  «Ангели майдану», перегляд  тематичного фільму «Зима що нас змінила», лінійка-реквієм «День пам’яті Небесної Сотні. Герої не вмирають», флешмоб «Герої Небесної Сотні», години пам’яті Героїв Небесної Сотні «У їхніх серцях жила Україна», конкурс віршів «Герої не вмирають…», години – пам’яті «Сучасні борці за єдність України», «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки», конкурс авторської поезії  та прози «Біль, мужність, героїзм…», патріотичні години «Ті, що змінили нашу державу і наш народ», «Нескорені, чиї душі на небесах…», перегляд презентації «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожного із нас…», «Загиблих душі, Господи, прийми», урок мужності «Зростаймо патріотами», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», «Небесна сотня у наших серцях», вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні  хвилиною мовчання.

У 10 – 11 класах проведені тематичні уроки «Україна: прагнення змін», «Причини початку Революції Гідності в Україні», «Україна в боротьбі за державність»,  «Євромайдан: Революція Гідності. Повна хронологія подій», «Вони помирали, щоб жила Україна», «Гордися, моя Україно, відвагою сотні орлят, що віддали життя без вагання, а нині у небі стоять», «Небесна сотня у наших серцях», «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!», «Небесна Сотня», «Небесна сотня у вирій полетіла», «Сильніше, ніж зброя»,

У бібліотеках закладів освіти оформлені тематичні виставки літератури на теми: «Герої не вмирають», фотодокументальні виставки «Небесна Сотня – герої нашого часу», фотовиставки «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться, живе…», виставки художньої літератури за темою: «Україна в боротьбі за державність»

Також оформлені виставки дитячих малюнків  «Будь-якій війні скажемо: «Ні!», «Небесна сотня. Слава героям», «Пам’ять! Гірка пам’ять війни!»,    інформаційно-тематичні виставки «Пам’яті Небесної Сотні», «А сотню вже зустріли небеса», «Живим уклін – загиблим слава», «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі», інформаційна виставка  «Неоголошена війна».

З нагоди цієї дати з учнями  1-11 класів КЗ «НВК «Гарант» були проведені Уроки  Пам’яті,  приурочені вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Метою заходів в ЗЗСО  №29 було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати у дітей та учнівської молоді патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

Вже третій рік поспіль усі школярі міста беруть   участь у Всеукраїнській тихій  акції «Ангели пам’яті», яка була ініційована співачкою, телеведучою, художником, науковцем, волонтером, президентом  МА “Територія А” Анжелікою Рудницькою. Всі учні мали змогу проявити повагу та вшанувати пам’ять загиблих під час Революції гідності  «Подаруй свого Янгола Героям Небесної Сотні», розвісивши, вирізаних з паперу янголів на деревах біля  закладів освіти.Залишити коментар