РавликФест – 2019

Методисти 11.10.2019 Новини Переглядів 218

На початку жовтня вихователі закладу дошкільної освіти №4 «Росинка» Жигуліна Тетяна  та  Душанова Катерина стали учасниками одного із «найкрутіших» анімаційних фестивалів України «РавликФест 2019», який проходив в місті Бердянськ.

Запитаєте, що це за проект? Так ось – ловіть інформацію…

Це фестиваль створення анімації, який знайомить з надзвичайно цікавими та талановитими людьми. Програма була дуже насиченою. Присутні мали можливість відвідати: дитячі та дорослі анімаційні майстерні,  лекції й презентації, покази українських аніматорів – професіоналів та дебютантів, іноземні програми,  арт – проекти на перетині різних видів мистецтва, нетворкінг для аніматорів з усієї України, воркшопи для активістів та соціальних проектів,  виставки сучасного мистецтва, VR та AR тощо. Також РавликФест запросив гостей на презентацію артпроекту (НЕ)ВИДИМІ,  мета якого – подолати упередження в суспільстві щодо людей з інвалідністю.  

Фестиваль дозволив знайти відповіді на багато питань стосовно анімації та її розвитку. Організатори  фесту  виконали  неймовірну роботу для створення такого  масштабного проекту. Їм це вдалося зробити на високому рівні. Захопленню немає меж!!!Залишити коментар