Психологічний брифінг для педагогів та психологів

Методисти 28.10.2016 Новини Переглядів 993

26 жовтня 2016 року на базі ДНЗ №8 «Світлячок» відбувся психологічний брифінг  для психологів та педагогів «Підводне каміння адаптації».

Словами привітання захід відкрили завідувач ДНЗ №8 «Світлячок» Бражникова Т.І. та методист КУ «Лисичанський методичний центр» Владикіна  Д.О.

Програма брифінгу включала обговорення нагальних проблем адаптації, яку підготували та провели практичний психолог ДНЗ №8 «Світлячок» Кравченко О.В. та практичний психолог ДНЗ №1 «Шпачок» Решетар Н.С. Учасники заходу мали змогу здійснити обмін власним досвідом, опанувати нові прийоми для плідної роботи як з дітьми так і з дорослими учасниками навчально – виховного процесу.

У ході практичного заняття з дітьми раннього дошкільного віку, вихованці групи «Кульбабка» разом з вихователем Болдарєвою Л.А. та практичним психологом Кравченко О.В. продемонстрували свої перші успіхи та вміння, набуті у колективі.  Діти подарували присутнім купу позитивних емоцій. Захід пройшов у дружній, теплій  атмосфері.

Завершився брифінг рефлексією «Дякую за…», коли всі учасники семінару змогли залишити подяку за співпрацю та побажати присутнім творчої наснаги та плідної співпраці.Залишити коментар