Психологічна майстерня практичних психологів ДНЗ

Методисти 30.11.2017 Новини Переглядів 753

На сьогоднішній день суспільство вкрай стурбоване зростанням кількості дітей з вадами психофізичного  розвитку. З метою забезпечення ефективності навчання «особливих» дітей та їх соціалізації,  22 листопада 2017 року розпочала роботу Психологічна майстерня практичних психологів ДНЗ «Використання методів сенсорної інтеграції в роботі з дітьми, що мають порушення психофізичного розвитку в умовах дитячого садка».

Захід відбувся на базі закладу дошкільної освіти №2 «Бірюза». Програма роботи «майстерні»  була насичена і включала науково- теоретичний, навчально-практичний, та аналітичний блоки. Учасників  заходу привітала  завідувач  ДНЗ № 2 «Бірюза» Сосніна Н.С. Про особливості розвитку сенсорної інтеграції у дітей з вадами психофізичного  розвитку повідомила завідувач міської ПМПК  Жданович І.О. Психолог обласної Луганської клінічної дитячої лікарні Черкашин С.С. проінформував присутніх про започаткування та впровадження Програми «Батьки за раннє втручання в Україні».

Цікавими для практиків були перегляд занять  по розвитку сенсорної інтеграції у дошкільників та відвідування виставки сенсорних матеріалів. Учасники заходу мали змогу  поповнити свою скарбничку  новими знаннями, практичними навичками та  позитивними емоціями.

Організатори заходу: Кравченко О.В. (методист психологічної служби міста Лисичанськ), Зозуля В.В. (практичний психолог ДНЗ №2 «Бірюза»).

 Залишити коментар