Профілактика негативного впливу медіа на підлітків

Методисти 11.12.2013 Новини Переглядів 1704

6 лютого 2013 року на базі НВК “Школа І-ІІ ступенів -ліцей “Гарант” відбувся міський семінар для класних керівників ЗНЗ м.Лисичанська “Профілактика негативного впливу медіа на підлітків”. В рамках ток-шоу учасники семінару обговорили питання  ролі класного керівника  у безпечному використанні медіа(заступник директора з ВР Скарга С.М.),вливу медіа на психіку дитини (психолог Абрамова О.М.),  , організації безпечної роботи дитини в мережі Інтернет (вчитель інформатики Коломоєць О.В.), ролі реклами та телебачення в сучасному світі (вчитель французької мови Шибков І.Ю.)., ролі шкільних друкованого та електронного видання в розвитку медіа-простору навчального закладу (заступник директора з МНР Колб О.О.).  Директор НВК “Гарант” розповіла учасникам семінару про діяльність школи щодо розвитку медіакультури учнів, батьків на педагогів в рамках дослідницько-експериментальної діяльності школи.

Класні керівники ЗНЗ м.Лисичанська стали також учасниками медіаквесту і отримали можливість створити під керівництвом   педагогів НВК   “Гарант”, які виступили в якості тренерів та консультантів груп тележурналістів (Шибков І.Ю., Ченцова К.М.), авторів соціальної реклами (Абрамова О.М., Селіванова Т.М.), радіожурналістів (Пархоменко О.Д., Шибкова О.І.), журналістів друкованого видання (Колб О.О., Лук’яненко О.В.),   власний медіапродукт, а також презентувати його під час підбиття підсумків семінару.

КУ “Лисичанський методичний центр” висловлює подяку колективу НВК “Гарант” та особисто директорові С.В.Боровковій за організацію та проведення семінару!Залишити коментар