Пробне ЗНО

Методисти 31.03.2017 Новини Переглядів 514

01 квітня 2017 року та 08 квітня 2017 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.  Пункт пробного тестування у м. Лисичанську працюватиме на базі  Лисичанської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Лисичанської міської ради Луганської області:

  • 01 квітня 2017 року – українська мова і література
  • 08 квітня 2017 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французька мова

         На особистій сторінці учасників пробного ЗНО  вже розміщені  запрошення-перепустки, в яких зазначено назви пунктів проведення пробного ЗНО та їх адреси (запрошення-перепустку необхідно роздрукувати).

         На пункт пробного ЗНО учаснику необхідно з’явитися у день проведення тестування, маючи при собі:

  • Оригінал документа, що посвідчує особу, на підставі якого була здійснена реєстрація;
  • Запрошення –перепустку;
  • Ручку з чорною гелевою пастою (бажано декілька);
  • За бажанням, прозору пляшечку з водою.

Вхід на ППТ здійснюється з 10.15 до 10.50 і завершується за 10хв. до початку ЗНО. Після вказаного часу учасник не допускається у ПП. Нагадуємо учасникам пробного ЗНО про заборону мати при собі в аудиторії ПТ мобільних телефонів, інших електронних пристроїв ( частин пристроїв) для збереження, передачі, відтворення інформації  та друкованих матеріалів.

Після завершення тестування учасники матимуть змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» та зможуть отримати  результати за шкалою 100-200 балів.

У разі, якщо учасник пробного тестування з поважної причини не зміг взяти участь у пробному ЗНО, він може забрати свої матеріали на ПТ (ЗОШ№14) протягом 3-х робочих днів після дня тестування.Залишити коментар