Про підсумки роботи закладів освіти м. Лисичанськ у 2018-2019 навчальному році та завдання на 2019-2020 навчальний рік

Методисти 21.08.2019 Новини Переглядів 473

Освіта osvitaсьогодні посідає  провідне місце у стратегії державної політики нашої  країни, залишаючись  національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Створення високоефективної системи якісної освіти – це об’єктивна вимога часу.

Масштабне реформування освіти в Україні стало можливим завдяки прийняттю Закону України «Про освіту», згідно з яким держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію освітніх закладів, разом з тим   передбачаючи і зростання відповідальності керівників шкіл за належну організацію освітнього процесу та діяльність закладу в цілому.

Головна  подія  2018 року в освіті – старт  реформи «Нова українська школа», метою якої є створення нового освітнього середовища та змісту освіти. Тому основним завданням відділу освіти Лисичанської міської ради, педагогічних колективів освітніх закладів у 2018-2019 навчальному році стала реалізація державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти  відповідно до Концепції  «Нова українська школа».

Повний текст звітуЗалишити коментар