Презентаційний меседж «Я роблю це так…»

Методисти 13.06.2019 Новини Переглядів 229

         У червні 2019 року для  заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти  проведений практичний семінар  на тему «Позитивний досвід дієвості виховної системи освітнього закладу з формування громадянської, духовно-моральної культури та національно-патріотичного виховання молодого покоління».

Програма семінару передбачала виступ   Вікторії Науменко, заступника директора КЗ «ЛСШ №8» на тему «Система виховної роботи щодо створення сприятливого безпечного освітнього середовища   в навчальному закладі»,  Валентини Долгорукової, заступника директора ЗЗСО №9  на тему «Соціальне партнерство як механізм взаємодії у формуванні активної громадянської позиції молодого покоління»,   Наталії Неруци, заступника директора ЗЗСО №5 на тему “Програма “Демократична школа”, як шлях поглиблення культури демократії у школі та розвитку громадянських компетентностей”,  Ольги Вірбівської, заступника директора ЗЗСО №4 на тему «Гурткова та позакласна робота як ефективний засіб виховання гармонійно розвиненої особистості, забезпечення ефективної та  результативної  діяльності сучаного навчального закладу» та Світлани Азарової, заступника директора ЗЗСО №2 на тему «Проект в сучасному освітньому просторі». Кожен виступаючий пропагував досвід своєї роботи щодо участі у Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних   проектах у форматі презентаційного меседжу «Я роблю це так…».

Педагоги Центру НТТУМ Лариса Лисицька (директор Центру), Савенко Н.С. (методист Центру), Маслова Т.І. провели майстер – класи  «Методичні засади проведення занять гуртків  Витинанка», «Орігамі», «Вишивка стрічками». Методист ЦПРШМ Рисухіна О.П. надала методичні рекомендації «Правила складання КТП гуртка. Авторські програми».   Змістовний матеріал у форматі методичних мультимедійних презентацій на тему «Організація роботи гуртка «Джура», «Становлення та розвиток українського війська», « Правила та прийоми стрільби» підготував керівник ММО вчителів «Захист Вітчизни» Костиря П.О., вчитель КЗ «ЛСШ №27».

Час сплинув непомітно, семінар  пройшов у жвавій і доброзичливій атмосфері. Різноплановість форм, методів діяльності на семінарі сприяли ефективності в роботі.Залишити коментар