Практичний семінар для класних керівників та педагогів-організаторів

Методисти 20.12.2018 Новини Переглядів 878

18  грудня 2018 року на базі Лисичанської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №26 відбувся практичний семінар для класних керівників та педагогів-організаторів «Дієві шляхи взаємодії педагогів і органів учнівського самоврядування у формуванні свідомої дисципліни та відповідальності», який проводився у вигляді мандрівки.

У заході взяли участь  методист  ЦПРШМ Ксенія Хайрулліна, методист  методичного центру Галина Мороз.

У рамках семінару для запрошених було проведено цілий ряд цікавих заходів. Тренінг «Особливості роботи з дітьми девіантної поведінки» провели практичний психолог Лисичанської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №14 Олена Шипілова та соціальний педагог Лисичанської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Наталія Бандурова. Вчитель біології Наталія Парамонова (Лисичанська ЗЗСО І-ІІІ ступенів №26) вчила педагогів практичним навичкам як попередити власне емоційне вигорання на роботі та в повсякденному житті.

Практична частина семінару містила низку вправ, що демонстрували інноваційні форми і методи роботи з учнями та гостями.

Для класних керівників в рамках творчих лабораторій були проведені виховні години. Наталія Веретеннікова, класний керівник 4-Б класу, провела ток-шоу на тему «Мої права. Я у безпеці», на якому діти працювали в групах, у парах, співали частівки, обговорювали переглянутий мультфільм про права і обов’язки, складали пазли, а Тютюнникова Софія прочитала власний вірш.

У 5-Б класі класний керівник  Марина Березна показала як цікаво і просто донести до учнів розуміння такого явища, як булінг. «STOP булінг» – це класна година, проведена у формі командної гри, до якої були залучені не тільки діти, а й гості. Всім було цікаво виконувати різноманітні практичні завдання, працюючи разом, шукаючи правильні відповіді на питання. До суддівства було залучено представника відділу поліції зі зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Луганській області Березного Т.І., який, підсумовуючи результати, наголосив на важливості висвітлення теми булінгу в закладах освіти та шляхів боротьби з цією проблемою. І діти, і гості залишилися задоволені сумісною плідною працею.

Наступним етапом семінару була  пізнавальна перерва, протягом якої гості оглянули виставку «Книжкова лабораторія змін» зі сторінок у життя НУШ та «Шкільний дайджест», відвідали шкільний музей Володимира Сосюри.

Для педагогів-організаторів проводилася інтелектуальна гра «На терезах Феміди» (заступник директора з ВР Ірина Барабаш)  та творча лабораторія Діда Мороза  «Подаруй добро» (педагог-організатор Алексєєва-Поляничко Т.С.)

При підведенні підсумків семінару змогу висловитися мали всі охочі. Багато теплих слів вдячності від присутніх почули ті, хто брав участь у підготовці та проведенні цього заходу. Із заключним словом виступили методист ЦПРМШ Ксенія Хайрулліна та директор школи Володимир Жусов, які побажали всім натхнення та творчого польоту в подальшій роботі.Залишити коментар