“Позашкільна освіта – 2018: десять перемог”

Методисти 29.12.2018 Новини Переглядів 669

За ініціативи  Міжнародної Асоціації позашкільної освіти, Національного педагогічного університету імені М.П. ДрагомP81226-110443анова, видавничої групи «Шкільний світ», Інституту екології економіки і права, Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик 21 грудня 2018 р. в Укрінформ відбулася прес-конференція представників влади, вчених і практиків «Позашкільна освіта – 2018: десять перемог».

На форумі обговорювалися актуальні питання позашкільної освіти: розвиток інклюзивного навчання та забезпечення доступності дітей з особливими освітніми потребами до позашкільної освіти, впровадження STEM-підготовки,  «Стратегія розвитку позашкільної освіти», освітні програми позашкілля, функції Державної служби якості освіти України, відбулася презентація досягнень і перемог позашкільної освіти у 2018 році та нагородження почесними відзнаками «Лідер позашкільної освіти – 2018».

У десятку лідерів позашкільної освіти за результатами  2018 року увійшов і Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.  Почесну нагороду отримала директор ЛЦНТТУМ Лариса Лисицька.

Варто відзначити великий особистий внесок пані Лариси в те,  що  Центр взяв курс на зміни, на втілення інноваційних технологій та напрямків діяльності. Але без підтримки та згуртованості  колективу однодумців, завжди готових підхопити і розвинути  будь-яку ініціативу, мало б що вдалося.

Діяльність  ЛЦНТТУМ  сприяє збереженню та розвитку науково-технічного напрямку позашкільної освіти в Луганській області.Залишити коментар