Плануємо уроки по-новому

Методисти 24.12.2019 Новини Переглядів 700

21 грудня 2019 року в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 в рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української філології відбувся семінар-практикум «Плануємо уроки української філології по-новому»

Учасників семінару привітали методист КУ «Лисичанський методичний центр» Людмила Савенко, заступник директора з НВР ЗЗСО №6 Тетяна Топіліна.

Навчання педагогів розпочалося з методичних посиденьок, під час яких учителі української філології обговорили проблеми сучасного уроку та вимоги до нього, визначаючи основні компоненти уроку та прийоми роботи.

Під час практичної частини, проведеної у формі майстер-класів учителями української філології Ганною Коняхіною (ЗЗСО №6) та Вікторією Єгоровою (ЗЗСО №7), учасники семінару навчилися планувати уроки по-новому: конспект уроку як лепбук та літературна палітра, аналізувати твори засобами пантбука. Учителі філології не лише ознайомилися з інноваційними підходами до планування уроку, а й завдяки творчій взаємодії  розв’язували проблемні питання,  практично виконували завдання, працюючи в групах зі створення літературних палітр-постерів за твором І.Котляревського «Енеїда» та пантбука за віршем Б.- І.Антонича «Різдво». Також Ганна Коняхіна познайомила учасників семінару з Інтернет – ресурсами зі створення ребусів, пазлів та хмари слів.

Родзинкою семінару-практикуму стало привітання учасників Дідом Морозом та Снігуронькою та можливість поділитися враженнями про участь у роботі через використання інтерактивної дошки Padlet, на якій розміщено всі матеріали семінару.Залишити коментар