Підвищуємо професійну майстерність

Методисти 27.11.2018 Новини Переглядів 673

23  листопада  2018 року  в Лисичанському центрі  науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися майстер-класи, спрямовані на розвиток декоративно-прикладного мистецтва, в яких взяли активну участь 20 вчителів обслугову4ючої праці та мистецтва закладів загальної середньої освіти нашого  міста.

Увазі присутніх були запропоновані лекції: «Українська писанка від Сяну до Дону», «Семантика народних символів, що використовуються у писанкарстві» «Відродження народного самчиківського розпису як перлини українського мистецтва».

Після цього вчителі  взяли участь у двох  майстер-класах: з писанкарства , який  провела Заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Тетяна Коновал (м. Київ) та   майстер-клас Заслуженого майстра  народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ольги Машевської (м.Київ) із  самчиківського розпису.

За результатами участі у майстер-класах вчителі отримали не тільки  сертифікати, а й практичні уміння та  навички. Учасники   висловили одностайне  бажання  й надалі продовжувати такі зустрічі.Залишити коментар