Підведено підсумки міського конкурсу учнівської творчості «Любіть Україну..»

Методисти 18.01.2018 Новини Переглядів 398

 

сайт 2     У  грудні  2017 р. –  січні 2018 р.  серед учнів 1-11 класів та педагогічних працівників  загальноосвітніх навчальних закладів міста  було проведено міський конкурс учнівської творчості «Любіть Україну…», присвячений 120-річчю від дня народження Володимира Сосюри, відомого українського письменника, нашого земляка.

Конкурс проводився  за такими  номінаціями: «Мотиваційний постер»,  «Декламація»,  «Авторська поезія»,  «Вокал», «Малюнок», «Декоративно – вжиткове мистецтво». До участі в конкурсі були залучені учні 1-11 класів та педагогічні працівники.

На конкурс було подано 170 робіт у різних номінаціях. Для розміщення конкурсних робіт  у номінаціях «Мотиваційний постер»,  «Декламація»,  «Вокал» було створено сайт конкурсу «Любіть Україну…». Роботи можна переглянути за посиланням https://sites.google.com/site/mijzemlaksosura. За результатами інтернет- голосування  у цих номінаціях визначалися роботи глядацьких симпатій.

Журі конкурсу підвело підсумки, визначивши переможців та лауреатів у кожній номінації  відповідно до таких вікових категоріях : «1- 4 класи», «5-8 класи», «9-11 класи», «педагогічні працівники».

З результатами конкурсу можна ознайомитися нижче.Залишити коментар