Педагогічна конференція “Виховуємо громадянина – патріота України”

Методисти 24.12.2015 Виховуємо патріотизм, Методичний супровід, Новини Переглядів 1113

23 грудня 2015року у Лисичанській багатопрофільній гімназії було проведено педагогічну конференцію «Виховуємо громадянина – патріота України». Відкривши її, директор С.В.Бєлуха  відмітила важливість теми, тому що  серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу як запоруку власного особистого розвитку, що спирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя.

Заступник директора з НВР Щеглакова В.В. почала свій виступ з  питання реалізації  державної концепції національно-патріотичного виховання   як нагальної потреби сьогодення.

Вчитель географії Денисюк Т.В. зосередила увагу присутніх  на патріотичному вихованні в родині.

Багато уваги на конференції  приділялось  розкриттю теми: «Школа – опора держави у вихованні патріота». Куратор 9-А класу  О.А. Рохман розповіла про роль особистості вчителя у формуванні громадянина України. Вчитель української мови О.Л.Бердута зробила акцент на рідну мову – фактор єднання нації та держави. Заступник директора Сидоренко В.І. відмітила важливість шкільних предметів як засобів патріотичного виховання, а вчитель французької мови І.В. Нестеренко охарактеризувала виховання патріотичних якостей у позакласній роботі. Військово-патріотичне виховання в школі – чинник  формування   свідомого громадянина – про це доповів вчитель предмету «Захист Вітчизни».

Розглядалась на конференції і тема психологічних основ виховання патріотизму, про що розповіла  психолог О.В.Задирака.

У своїх доповідях вчителі використовували інформацію з книги Валентини Матящук «Сучасне патріотичне виховання в школах України».

Також на конференції з даної теми була представлена бібліотечна виставка.

DSCN1432DSCN1476DSCN1431DSCN1419Залишити коментар