Патріотичний форум «Україна у Другій світовій війні. Борці за вільне життя і незалежність України»

Методисти 07.05.2020 Заходи, Новини Переглядів 128

06 травня Центром творчості дітей та юнацтва Київщини в онлайн-режимі було проведено патріотичний форум «Україна у Другій світовій війні. Борці за вільне життя і незалежність України». До заходу залучилися юні краєзнавці та педагоги  КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області».

Учасників привітав Сергій Неділько, директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.  З доповіддю «Луганщина в роки Другої світової війни: місто Лисичанськ та Луганська область» виступив учень 10 класу школи Алєксєєв Едуард, курінний отаман куреню імені Олени Степанів (Олена Смирнова, керівник гуртка «Сокіл» і науковій керівник проєкту,  Тетяна Сараєва, консультант проєкту, вчитель історії, Юлія Петренко, координатор, заступник директора).

Едуард висвітлив історичні події, які відбувалися на території Луганщини під час Другої світової війни, розповів про долю героїв війни, про мешканців м. Лисичанська, які залишилися на окупованих територіях, та про тих, кого було вивезено на примусові роботи до Німеччини.  Участь у проєкті та конференції є свідоцтвом того, як сьогодні школярі ЗЗСО міста проводять пошукову роботу, зберігають пам’ять про загиблих.

Фінальним акордом заходу була хвилина мовчання за загиблими героями.

Пам’ятати , знати, шукати, досліджувати – це важливо для кожного з нас!Залишити коментар