Парять у повітрі на мотузках «змії»…

Методисти 27.05.2019 Конкурси Переглядів 449

25 травня у Сєвєродонецьку в районі Чістого озера відбувся відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька з повітряних зміїв серед учнівської молоді.

Прийняла в ньому участь і команда авіамоделістів Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Москвичов Сергій, Москвичов Матвій, Борисова Софія, Борисов Ілля та Залещенко Єліазар представляли наш Центр на чемпіонаті. Підготував команду керівник гуртка “Авіакосмічне макетування та моделювання” Володимир Голубов .

Загалом 30 хлопців та дівчат з Сєвєродонецька, Лисичанська та Горського запускали того дня своїх зміїв у повітря Сєвєродонецька. І навіть дощ не зміг завадити завзятим моделістам.

Після змагань учасники заходу, що представляли Сєвєродонецьк, продемонстрували кордові моделі літаків та запуск моделей ракет.

Наша команда посіла ІІ місце у загальному заліку, а Залещенко Єліазар ІІІ місце у змаганнях моделей класу Z2.

Пошук та підтримка технічно обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку – першочергові завдання освіти у найближчому майбутньому. Позашкільна освіта дає дітям можливість не просто вивчати, наприклад, закони фізики, а одразу випробувати їх дію на практиці, створюючи справжні наукові проекти, технічні моделі. І що найбільш важливо, саме такий підхід дозволяє зацікавити наукою навіть тих учнів, які раніше вважали, що не мають до неї жодного хисту.Залишити коментар