Освітяни Луганщини взяли участь у науково-методичному онлайн-семінарі «Упровадження медіаосвіти в педагогічну практику»

Методисти 16.06.2021 Новини Переглядів 125

Безымянный11 червня 2021 року відповідно до плану роботи Луганського ОІППО відбувся обласний науково-методичний онлайн-семінар «Упровадження медіаосвіти в педагогічну практику». У заході взяли участь освітяни Луганщини, які працюють в експериментальних закладах освіти всеукраїнського рівня (тема дослідження – «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі інтенсивного масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику»). Семінар проводився з метою репрезентації досвіду роботи за темою дослідження за 2020–2021 н. р.

Під час заходу педагоги закладів-учасників експерименту поділилися своїми напрацюваннями. Про наскрізну систему впровадження медіаосвіти в КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Лисичанської міської ради Луганської області» розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Любов ЗагоруйкоОлена Карпенко, заступник дире

ктора КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області», запропонувала покрокову підготовку педагогів до ефективної роботи в експерименті та стратегію подальших дій закладу за цим напрямом. Валентина Максимова, заступник директора з виховної роботи Кремінського ліцею № 3 Кремінської районної ради Луганської області, ознайомила з роботою шкільних гуртків «Театр тіней» та «Anima». Про те, як цікаво й ефективно навчатися з використанням розвивальних ігор, ігор-квестів та про формування медіакультури за допомогою шкільного ТБ і YouTube-каналу розповіла Наталія Вєрєтєннікова, учитель зарубіжної літератури Новоайдарського ліцею Новоайдарської селищної ради Луганської області. Досвідом щодо розбудови системи медіаосвіти в закладі поділилась Тетяна Гамрецька, учитель англійської мови Старобільського ліцею № 3 Старобільської міської ради Луганської області. У своєму виступі вчитель математики Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Лисичанської міської ради Луганської області Юлія Денищук повідомила про ефективні засоби впровадження та поширення медіаосвіти, зокрема проєкти та партнерську роботу.Захід пройшов у доброзичливій та дружній атмосфері.

Джерело  http://surl.li/xaej


Залишити коментар