Освітяни Лисичанська стали учасниками проекту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні»

Методисти 16.12.2019 Новини Переглядів 218

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) розпочав реалізацію проекту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні», який спрямований на підвищення обізнаності педагогічних працівників щодо критеріїв якості дошкільної освіти з використанням Європейської рамки якості дошкільної освіти та триватиме з жовтня 2019 року по березень 2020 року.

До участі в проекті долучені 16 закладів  дошкільної освіти Луганської області, в тому числі  Лисичанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №8 «Світлячок»

10-12 грудня 2019 року освітяни зібралися у місті Києві на навчально-практичному семінарі «Ознайомлення з Європейською рамкою якості освіти». Серед активних учасників заходу були освітяни міста: методист з дошкільної освіти КУ «Лисичанський методичний центр» Ірина Грушевська та завідувач ЗДО №8 «Світлячок» Тетяна Бражникова.

У процесі реалізації проекту буде використано два основні документи: Європейська рамка якості, яка також використовується у процесі розроблення Концепції розвитку дошкільної освіти в Україні, та результати дослідження відповідно до показників якості ECERS.

Сподіваємось, що учасники цього зібрання донесуть отримані знання  педагогічному загалу закладів дошкільної освіти міста, сприятимуть подальшому розвитку якості дошкільної освіти.Залишити коментар