Освіта без кордонів

Методисти 28.10.2016 Новини Переглядів 1000

Згідно програми педагогічного та культурного обміну Луганської області зі Львівською та Тернопільською областями в рамках Угоди про співробітництво за проектом «Змінимо  країну разом» з 20 жовтня по 18 листопада 2016р 4 кращі вчителі м. Лисичанська Панічевська Л.М., вчитель англійської мови ЗОШ №5, Рязанцева Т.І., вчитель англійської мови багатопрофільного ліцею, Стиранець С.М., вчитель української мови КЗ НВК «ЗОШ №3-ДНЗ «Барвінок», Коршикова І.А., вчитель початкових класів КЗ ЛСШ №8 виїхали до Львівської та Тернопільської областей у відрядження. Їх гостинно зустріли та познайомили з навчальними закладами, де вони протягом місяця будуть навчати школярів.

24 жовтня до м. Лисичанська також згідно Угоди прибуло 2 педагоги Крупка Олеся Ярославівна з Тернопільської області, логопед в міську ПМПК та Болюбаш Галина Федорівна з Львівської області, вчитель початкових класів  в КЗ ЛСШ №8.

В обласній облдержадміністрації щиро вітали гостей та бажали їм плідної роботи, а також гарного відпочинку. Для педагогів спланована культурна програма, знайомство з нашим містом та його пам’ятними місцями.Залишити коментар