Олімпійський онлайн-челендж

Методисти 15.09.2020 Новини Переглядів 69

olympic-color (1)Із 7 по 11 вересня  заклади загальної середньої освіти м. Лисичанськ взяли участь у загальноміському Олімпійському онлайн-челенджі, який проводився з  метою  залучення учнів до активних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди  здорового способу життя та Олімпійського руху в Луганській області та Україні.

Учасниками челенджу стали 20 команд,  до складу яких входили два учні 6-х класів та вчителі фізичної культури.

Відповідно до положення команди-учасниці передавали своїм суперникам відеозавдання: відповісти на питання з історії олімпійського руху Луганщини та  України та продемонструвати виконання фізичної вправи «Зроби як я!». Кожна команда виголошувала свій  олімпійський слоган.

Усі команди виявили справжній олімпійський дух! Учасники були активними, енергійними та креативними. За результатами онлайн-голосування беззаперечним лідером стала команда Лисичанського багатопрофільного ліцею. У першу трійку кращих команд також увійшли ЗЗСО№18 (ІІ місце) та ЗЗСО№4 та ЗЗСО№29(ІІІ місце).

Відео команди-переможниці

Вітаємо переможців та учасників Олімпійського онлайн-челенджу.

З відео команд-суперниць можна ознайомитися за посиланням https://mega.nz/folder/ecJC1KqY#HRyR9ra9acLPOvF4qKxjewЗалишити коментар