Олімпійська надія

Методисти 27.09.2017 Новини Переглядів 737

26 вересня 2017 року в КЗ ЛДНЗ (ясла – садок) №6 «Чайка» в рамках проведення Тижня Дошкілля пройшли традиційні щорічні спортивні змагання серед вихованців дошкільних навчальних закладів південної частини міста.  У заході брали участь   команди дитячих садків № 6 «Чайка», № 7 «Іскорка», № 8 «Світлячок».

Зміст спортивних змагань «Олімпійські надії – 2017» підтримували традиції великого спорту: відкриття  Олімпіади , парад учасників, винос прапору України, виконання гімну нашої держави, запалення символічного Олімпійського вогню.

Це було справжнє свято спорту. Кожна команда представляла свою форму, емблему та девіз. Учасники проявили  прагнення до перемоги і з гідністю пройшли через усі випробування. Діти з захопленням змагалися в катанні на самокаті, стрибках у довжину, забиванні м’яча у ворота, метанні у вертикальну ціль.

Особливої поваги заслуговують вболівальники, які завзято підтримували свої команди. Всі діти отримали заряд позитивних емоцій, бадьорості і настрою, якого їм вистачить надовго.

Переможцями та призерами стали всі команди; місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда дитячого садка № 6

2 місце – команда дитячого садка № 7

3 місце – команда дитячого садка № 8

Захід завершився урочистим підбиттям підсумків, нагородженням переможців та призерів. Кожна команда отримала грамоту і медаль.

Немає такої дитини, яка б не любила свята. Адже свято – це веселощі, радість і щастя. Проведення свят в дошкільних  закладах – невід’ємна складова життя дошкільнят, але особливо  малюки полюбляють спортивні змагання. Головна їх мета – показати дітям, що заняття спортом – це шлях до здоров’я.

А здорова нація – це  гідне майбутнє нашої країни.Залишити коментар