Обмін досвідом у рамках семінару для директорів

Методисти 16.11.2019 Новини Переглядів 160

14 листопада 2019 року  в  КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 13» за участі директорів закладів освіти відбувся семінар-тренінг з теми «Запорука успіху командної роботи. Ретроспектива та фасилітація». Одним із основних завдань тренінгу було усвідомлення важливості командного підходу в роботі, ролі кожного члена команди як рівноправного учасника процесу, бо саме здатності працювати в команді, управляти командою — важливі компетентності, яких вимагає від фахівців суспільство сьогодні і в майбутньому.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернулися начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба та завідуюча методичним центром Євгенія Карпова. 

Кожен етап семінару розпочинався зі створення  атмосфери  довіри, емоційного налаштування на роботу. Цьому сприяли руханки:”Місяці осені” та “Будиночки”.

Практичні частини тренінгу містили низку вправ, інноваційних форм і методів роботи,спрямованих на:

– формування умінь   взаємодіяти в рамках як більшого, так і меншого колективу ( вправа “Гарячі стільці”)

-визначення  особливостей командної роботи (вправа “Кухня”)

– формування вмінь домовлятися, приймати спільні рішення,визначати перспективу(вправа “Занурення”)

– розвиток  уміння швидко адаптуватися в умовах зміни завдання, складу групи (вправа “Світове кафе”).

Слухачі активно долучилися до взаємодії, до обговорення  проблемних питань,  створювали “мережу” обміну думками.

Присутні відзначили новизну, актуальність та практичну значущість запропонованих вправ. Доброзичлива атмосфера сприяла успішній груповій комунікації, невимушеному обміну досвідом  між учасниками, активній співпраці.Залишити коментар