Обласний семінар-тренінг «Методи побудови уроку історії за технологією розвитку критичного мислення»

Методисти 22.05.2020 Новини Переглядів 115

В умовах карантину вчителі історії та правознавства закладів загальної середньої освіти міста постійно підвищують свій професійний рівень, оновлюють знання з п2020р._4итань методики викладання історії в сучасних умовах. Так, 19 травня 2020 року вчителі суспільствознавчих дисциплін ЗЗСО узяли участь в обласному семінарі-тренінгу на тему  «Методи побудови уроку історії за технологією розвитку критичного мислення», який проводила  методист кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО Ірина Хайло, в онлайн-форматі за допомогою сервісу Google Classroom.

У процесі роботи педагоги розглянули теоретичні засади й особливості формування критичного мислення учнів в умовах сучасного освітнього середовища, можливості для використання стратегії роботи з його розвитку на уроці, обговорили здатність  критичного мислення в учнів на різних вікових етапах.

Темами обговорення були і проблеми підвищення ефективності уроку, формування в учнів уміння здобувати інформацію з різних джерел, систематизувати, аналізувати й узагальнювати її; ухвалювати ефективні рішення та оцінювання їх продуктивності.

Робота семінару була продуктивною і корисною, за її результатами вчителі отримали сертифікати.Залишити коментар