Обласний семінар спеціалістів та методистів з питань ДНЗ

MarT 12.11.2012 Новини Переглядів 1925

6 листопада 2012 року в місті Лисичанську відбувся обласний науково – практичний семінар для спеціалістів та методистів з дошкільної освіти Луганської області на тему «Системний підхід до забезпечення наступності та перспективності між роботою дошкільного навчального закладу та загальноосвітньою школою».

Систему роботи ДНЗ міста розкрили в своїх доповідях начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Ганьшин І.І. та спеціаліст відділу освіти Масляникова Н.Г.

З особливою увагою учасники семінару слухали доповідь завідувачки кафедри дошкільної та початкової освіти Луганського національного університету імені Т. Шевченка Наталію Гавриш.

В роботі семінару прийняли участь головний спеціаліст управління освіти і науки Луганської ОДО Ківшарь Л.І., методисти кафедри педагогіки та психології ЛОІППО Устименко В.Г. та Цехместер О.М.

 

Учасники семінару змогли спостерігати роботу творчих лабораторій:

– Система роботи з педагогічними кадрами . Педагогічний міст між Лисичанським ДНЗ №8 «Світлячок» та Лисичанською СЗШ №27, Лисичанським педагогічним коледжем з використанням ІКТ, який провели завідувачка ДНЗ №8 «Світлячок» Бражнікова Т.І. та вихователь – методист ДНЗ Лагдан Н.В.;

– Організація життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку у предметно – розвивальному просторі ДНЗ _ ЗОШ: бінарні заняття з дітьми, які провели вихователі ДНЗ №4 «Росинка», ДНЗ №3 «Дюймовочка» та вчителі початкових класів Лисичанської СЗШ №8;

– Засідання «Педагогічної вітальні» для батьків дітей старшого дошкільного віку, провели завідувачі ДНЗ №% Лопатіна Т.М. та Утєшева О.М., директор ЗОШ №28 Боровкова С.В. та вчитель початкових класів цієї школи Шибкова О.І.

 

Активну участь в підготовці та проведенні семінару прийняли завідувачка ДНЗ №4 «Росинка» Ольховська Л.Є., вихователі – методисти ДНЗ №№2,3,4,5,7 Томашевська С.Л., Куцко Н.С., Кошева А.В., Шовкопляс Н.О. та інші.

 Залишити коментар