Обласний науково-практичний семінар «Використання вебсайтів в освітній діяльності» в Лисичанській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 6

Методисти 13.06.2019 Новини Переглядів 256

У роботі заходу брали участь методисти кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Анна Степаненко та Вікторія Стасюк, методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО Валентина Мартиновакерівники та вчителі закладів загальної середньої освітимм. Сєвєродонецька, Рубіжного, Сватового, Лисичанська, Гірського, Кремінної та Кремінського району.

Із словами привітання та побажаннями плідної роботи до присутніх звернулись: Оксана Растєряєва, головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради, Євгенія Карпова, завідувач КУ «Лисичанський методичний центр», Валентина Мартинова, методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО.

 І частина семінару – Info message

Ігор Коняхін, директор школи, Тетяна Топіліна, заступник директора, Ганна Коняхіна,учитель інформатики, репрезентували результати дослідно-експериментальної роботи освітнього закладу «Лисичанська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 – навчально-експериментальний заклад регіонального рівня: здобутки та результати».

 ІІ частина семінару – Puzzle room

Тетяна Топіліна, заступник директора,висвітлила систему роботи щодо формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу. Ганна Коняхіна, учитель інформатики,репрезентувала здобутки педагогічного колективу з роботи з сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями та вебсайтами як ефективними засобами підготовки учнів до ЗНО. Анастасія Губанова, учитель хімії та біології, і Аліна Шубіна, учитель іноземної мови, провели майстер-клас з використання вебсайтів в освітній діяльності.

ІII. Room wizard

Цікавими та корисними були майстер-класи:

  • учителя математики Ельвіни Губаревої «Створення тестів за допомогою Google Forms»,
  • учителя початкових класів Катерини Попової «Tagul – хмари тегів – зробить навчання цікавим»,
  • учителя інформатики Ганни Коняхіної «GOOGLE CLASSROOM – ефективний інструмент сучасного вчителя».

IV. Summary

 

Робота науково-практичного семінару завершилась. Наприкінці заходу учасники створили красивий літній букет підсумків та побажань на дошці вражень як вдячність за цікавий і корисний семінар.

джерело http://loippo.edu.ua/news/Залишити коментар