Обласний науково-практичний семінар «Розвиток професійної компетентності педагогів»

Методисти 31.10.2016 Новини Переглядів 1041

З метою поширення кращого педагогічного досвіду з використання інноваційних освітніх технологій у сучасному навчально-виховному процесі 26 жовтня 2016 року в Лисичанській багатопрофільній гімназії відбувся обласний науково-практичний семінар «Розвиток професійної компетентності педагогів»  у рамках проекту професійного розвитку вчителів української мови і літератури.

Учасників заходу привітали Колодяжна В.Є., методист з української мови і літератури кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО, Щеглакова В.В., Задирака О.В., заступники директора гімназії.

У роботі заходу взяли участь Карпова Є.В., завідувач КУ «Лисичанський методичний центр», вчителі української мови і літератури  області та Лисичанської багатопрофільної гімназії.

Вчителі кафедри української філології гімназії презентували досвід роботи щодо  використання онлайн-сервісів для перевірки знань учнів з української мови,  продемонстрували можливості використання медіаресурсів для формування творчої мисленнєвої діяльності на уроках української мови і літератури, провели скайп-тренінг; показали роботу в системі MOODLE.

Завершили захід підбиттям підсумків роботи.

         

 Залишити коментар